Jdi na obsah Jdi na menu

Mojmírovce - FCI Eurosighthounds 8.8. 2009

Phoebe:V sobotu jsme byly s paničkou, Markét a Isabellkou v Mojmírovcích na Slovensku na Evropské výstavě chrtů. Charlottka zůstala doma s mamkou a já měla paničku jen pro sebe. 

Prostředí bylo krásné. Vystavovalo se v zámeckém parku,  jen povrch v kruzích byl samá díra a hrbol. Počasí bylo moc pěkné. S paničkou jsme si zkusily pár koleček na nečisto a docela to šlo.  Na ostro to už taková legrace nebyla. Paní rozhodčí byla moc, moc milá. Když jsem byla na stole tak jsem se moc bála a tak si mě vzala do náruče a něco mi šeptala do ouška, škoda jen že neumím anglicky. Pak jsme s paničkou oběhly kolečko a v postoji už jsem docela stála.Paní rozhodčí jsem se asi velice líbila a prominula mi i tu mojí "neohroženou povahu" a dala mi VN1  a šla jsem do závěrečných soutěží.  Za VN1 jsem dostala plyšového medvídka a dobrůtky. Po nás šla Izi s Markét a docela jim to šlo, ale Izince vadily ty díry snad ještě víc než mě. Kewinek jen zářil a dostal CAC.
Do závěrečné soutěže nastoupili všichni vítězové z dorostu. Pan  rozhodčí nás nechal oběhnout kolečko a pak vybral tři nejlepší. Jaké bylo naše překvapení, když u třetího místa řekl nás. A tak jsem na druhé svojí výstavě dostala VN1 a puppy BIS 3.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář

Portrét

Kontakt

CH.S. Můj andílek

Monika Vágnerová
Česká Třebová
Czech Republic

+420 728 595 480

muj-andilek@seznam.cz

Statistiky

Online: 4
Celkem: 1000732
Měsíc: 10958
Den: 253