Jdi na obsah Jdi na menu

Phoebe - Ragazza

AHOJ, JMENUJI SE RAGAZZA

Tedy stejně jako Charlottka mám v rodokmenu něco jiného. Tam mám Ragazza z Kozího vršku. Narodila jsem se 14.1. 2009 a vyrůstla jsem u naší paní chovatelky a hrála si s ostatními pejsky, až do dne kdy se k nám přiška podívat panička se Charlottkou a její kamarádka s Isabellkou (to je Charlottky sestra). Charlottka se mi docela líbila a tak se panička rozhodla, že si mě vezme. A tak mám nový domov. Charlottka a Isabellka jsou moje sestřenice.

 1.7. 2009 - Konečně mi vypadly moje první špičáčky. Dala jsem si je pod polštářek a psí zubní víla mi za ně dala  pěknou kousací kostičku.

 10.7. 2009 - Za pár dní mi bude půl roku a už jsem velká holka. Když si mě panička přivezla domů, tak jsem byla malá, ale zase ne tak moc. Měla jsem tři kila a něco kolem 29 cm v kohoutku. Teď jsem už opravdu velká holka mám 35,5 cm v kohoutku a 4,5 kilo, ale pas mám pěkně hubený. Panička o mně říká, že jsem anděl s dáblem v těle.  Já jsem jenom moc, moc hravé, kousajcí, skákající a pošťuchující štěně.  Někdy mi scházejí ti moji sourozenci, ale pak začnu řádit s Charlottkou nebo Isabellkou a je po stejskání. Jen Charlik si se mnou nechce hrát. Je už dost starý a špatně se hýbe, ale já ho zkouším pořád pošťuchovat. Někdy až moc a to už začne Charlik na mě vrčet a panička se ho zastane a odvede mně od něj pryč a domlouvá mi ať už ho nechám a jdu provokovat někoho jiného.

Panička pro mě připravila novou činnost. Začala s semnou chodit na "cvičák". Ze začátku se mi to moc nelíbilo, pořád poslouchat a chodit u nohy, ale světe div se teď  to je i zábava. Za každou správnou věc něco dostanu, sice malinko, ale dostanu. U nohy už chodím, podle panička, na jedničku. Sedni, lehni a zůstaň mi už taky jdou. Když mi to jde tak za odměnu jdu zkoušet základní věci na agility. Kladina, překážky a áčko mi šlo hned. Tunel byl horší. Ze začátku jsem se bála, že jsem sama a ztratím se, ale na konci tunelu čekala panička s dobrůtkami a hodně mě chválila jak jsem šikovná. Teď už tunelem jen prolítnu a nemusí tam panička ani čekat.

Doufám, že panička nezapomene k těm polovičním narozeninám něco koupit. Hodila by se nová hračka, protože s oblibou všechny koušu

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Iva - Super

Cauky,tak zas prohlîžîm,fakt jsou super.Ještě jim dej néjaký obleček ať jsou ještě větší fešáci.Pohlazení všem .

Iva - Super

Cauky,prîště jim oblékni slušivé oblečky,udělejte módní přehlídku.taky nějaké legrační fotky pro pobavení.Pohlazení všem i Tobě.

Portrét

Kontakt

CH.S. Můj andílek

Monika Vágnerová
Česká Třebová
Czech Republic

+420 728 595 480

muj-andilek@seznam.cz

Statistiky

Online: 3
Celkem: 990381
Měsíc: 8552
Den: 337