Jdi na obsah Jdi na menu

Plánované vrhy  - Planned Litters

Štěňátka čekáme v druhé polovině prosince 2022 

Scarlett Safira Můj andílek heart Zabava Znaty Imran
12-11-21k47a1971.jpg
zabava-znaty-imran.jpg

Léto 2023 

Uránia Juliana Můj andílek heart Royal Lady's Dogliani

12-10-46k47a1956.jpg
09-35-47k47a9842.jpg


 

Štěňátka jsou pro nás veliké požehnání, snažíme  se jim dát co nejlepší základ do nového a snad i dlouhého života, proto krmíme kvalitní krmením s vysokým podílem masa N&D puppy mini. Na podporu správného vývoje kloubů přidáváme Alavis, Mořskou řasu a pro krásnou srst  Lososový olej.

  Štěňátka mohou odejít do nové rodiny v devíti týdnech. Očkovaná , odčervená, tetovaná  a čipovaná. Učíme je čistotě pokud možno na zahradě, doma chodí na plínečku. Štěňátka jsou zvyklá na stříhání drápků, čištění oušek a zoubků.

  Štěňátkům se snažíme poskytnou dostatečnou socializaci a jsou součástí běžného chodu domácnosti. Naším cílem je, aby z nich vyrostli vyrovnaní a sebejistí jednici, kteří svým rodinám budou milými a oddanými společníky.

Učí se základní poveli, chůzi na vodítku , výstavní postoj a ukazujeme jim střapeček.

  Každé štěňátko dostane do nové rodiny základní balíček. Europas, kupní smlouvu, balíček granulek a hračku. Průkaz původu obdrží majitelé při převzetí štěňátka nebo ihned po obdržení z plemenné knihy.

 Pro naše miminka hledáme domov u milujících a laskavých lidí, kteří ocení úžasnou chrtí povahu. Se štěňátky chceme zůstat i po jejich odchodu do nových rodin. Majitelé se na nás můžou kdykoliv obrátit s jakoukoliv otázkou nebo problémem a my se jim budeme snažit pomoci.

NEZÁVAZNÁ NÁVŠTĚVA JE VÍTÁNA, dává možnost štěňátkům poznat nové lidi a situace a budoucím páníčkům prostřeví, ve kterém štěňátka vyrůstají.
 


Puppies are a great blessing for us and so we give them a good basis for a new and hopefully long life, so we feed a super premium feed   N&D puppy mini. To support proper joint nutrition we at Alavis and for good coat Salmon oil.

 We give puppies at nine weeks of their lives. Vaccinated, thay wormed, tattoo and chipped. We housetrain them, if possible, in the garden and home to the diapers. They are used to cleaning teeth, ears and trimming nails.

Puppies have contact with children and try them tu have adequate socialization. They are learning basic commands, exhibition stand and learn lure coursing.

Every puppy from us will get a basic package to the new family. Pedigree, passport, pack food, the purchase contract, toy and colar.

For our puppies we look for homes whit dog-loving and kind people. We would to stay whit contact with new owner. New owners at any time can contact us with any question or problem and we will try to advise them and help.

 

Náhledy fotografií ze složky Odchovy - Litters


 

Portrét

Kontakt

CH.S. Můj andílek

Monika Vágnerová
Česká Třebová
Czech Republic

+420 728 595 480

muj-andilek@seznam.cz

Statistiky

Online: 2
Celkem: 875986
Měsíc: 4046
Den: 71