Jdi na obsah Jdi na menu

Plánované vrhy  - Planned Litters

 

 V druhé polovině dubna 2023 očekáváme první miminka Dogliho a Niušky   

Uránia Juliana Můj andílek heart Royal Lady's Dogliani
Rodokmen

12-10-46k47a1956.jpg
09-35-47k47a9842.jpg

 

 Léto /podzim 2023    

You're my Bad Wolf Můj andílek heart Royal Lady's Dogliani
Rodokmen

11-45-22k47a1577.jpg
09-35-47k47a9842.jpg


 

Štěňátka jsou pro nás veliké požehnání, snažíme  se jim dát co nejlepší základ do nového a snad i dlouhého života.

  Štěňátka mohou odejít do nové rodiny v devíti týdnech. Očkovaná , odčervená, tetovaná  a čipovaná. Učíme je čistotě pokud možno na zahradě, doma chodí na podložku. Štěňátka jsou zvyklá na stříhání drápků.

  Štěňátkům se snažíme poskytnou dostatečnou socializaci a jsou součástí běžného chodu domácnosti. Naším cílem je, aby z nich vyrostli vyrovnaní a sebejistí jednici, kteří svým rodinám budou milými a oddanými společníky.

Učí se základní povely, chůzi na vodítku , výstavní postoj a ukazujeme jim střapeček.

  Každé štěňátko dostane do nové rodiny základní balíček. Europas, kupní smlouvu, balíček granulek a hračku. Průkaz původu obdrží majitelé při převzetí štěňátka nebo ihned po obdržení z plemenné knihy.

 Pro naše miminka hledáme domov u milujících a laskavých lidí, kteří ocení úžasnou chrtí povahu. Se štěňátky chceme zůstat i po jejich odchodu do nových rodin. Majitelé se na nás můžou kdykoliv obrátit s jakoukoliv otázkou nebo problémem a my se jim budeme snažit pomoci.

NEZÁVAZNÁ NÁVŠTĚVA JE VÍTÁNA, dává možnost štěňátkům poznat nové lidi a situace a budoucím páníčkům prostředí, ve kterém štěňátka vyrůstají.
 


Puppies are a great blessing for us and so we give them a good basis for a new and hopefully long life.

 We give puppies at nine weeks of their lives. Vaccinated, thay wormed, tattoo and chipped. We housetrain them, if possible, in the garden and home to the diapers. They are used to trimming nails.

Puppies have contact with children and try them tu have adequate socialization. They are learning basic commands, exhibition stand and learn lure coursing.

Every puppy from us will get a basic package to the new family. Pedigree, passport, pack food, the purchase contract, toy and colar.

For our puppies we look for homes whit dog-loving and kind people. We would to stay whit contact with new owner. New owners at any time can contact us with any question or problem and we will try to advise them and help.

 

Náhledy fotografií ze složky Odchovy - Litters


 

Portrét

Kontakt

CH.S. Můj andílek

Monika Vágnerová
Česká Třebová
Czech Republic

+420 728 595 480

muj-andilek@seznam.cz

Statistiky

Online: 4
Celkem: 897239
Měsíc: 5897
Den: 123